Code-e Project |Erasmus+ Project | Hedef Grup
trbgenelitpl

Hedef Grup

image

Proje nedir?

Son zamanlarda öğrencilerin kodlamayı öğrenmeleri konusunda birçok tartışmalar oldu; Ancak dünyadaki yüz milyonlarca öğrencinin yakın zamanda kodlamaya maruz kaldığı görülüyor. Günümüz dijital dünyasında, kodlama şimdi yeni bir okuryazarlık ve diğer bazı çalışma alanlarının yanı sıra temel bir beceri olarak kabul edilmektedir. Burada "kodlama" ile, "basitçe bir makine dilini okuma ve yazma ve hesaplamalı düşünme" anlamına geliyor. Bilgisayara karmaşık görevleri nasıl gerçekleştireceğini söyleme sanatıdır. Nasıl kodlanacağını öğrendikten sonra, bilgisayar üzerinde sanal dünyalar yaratabilirsiniz, burada mümkün olan tek limit hayal gücünüzdür. Bunu göz önünde bulundurarak, çok az sayıda çocuk programlamayı öğrenme fırsatı buluyor, çünkü her ülke kendi müfredatına gömülü kodlama yapmadı, ve olsa bile; Bütün öğrencilerin erişimi yok. Bu gücü mümkün olduğunca çok çocuğun eline vermek istiyoruz.

image

Kindergarten School

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip.

image
image

Atmosphere
Quality Children

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation.
  • Consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
  • Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation.
  • Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Meet Our Staffs
Best Skilled Teacher

Class Sessions

Sat - Fri (8 am – 2 pm)
Sun - Mon (8 am – 11 am)

Kidzy Address

123 White Amphitheatre Kinway,
Mountain, CA 12345, USA

Office Hours

Monday – Friday
8.00 am – 5.00 pm

Phone & E-mail

+123 456 78910
enroll@kidzy.com

  • Code-e Projesi
  • Tasarım: Yasin YILMAZ